لودر سایت
  • دانلود مقاله ISI نقش مدیریت سرمایه کاری در سودآوری با توجه به ارتباط بین حسابداری و دارایی

   دانلود-مقاله-isi-نقش-مدیریت-سرمایه-کاری-در-سودآوری-با-توجه-به-ارتباط-بین-حسابداری-و-دارایی

   دانلود مقاله ISI نقش مدیریت سرمایه کاری در سودآوری با توجه به ارتباط بین حسابداری و دارایی
   مقاله نقش مدیریت سرمایه کاری در سودآوری با توجه به ارتباط بین حسابداری و دارایی به زبان انگلیسی و یک مقاله علمی پژوهشی می باشد که در مجلات معتبر علمی خارجی به چاپ رسیده است و پژوهشگران و دانشجویان می توانند به عنوان یک منبع معتبر از آن استفاده نمایند.

   زبان مقاله: انگلیسی

   فرمت فایل: PDF

   تعداد صفحه: ۱۱ صفحه

   سال انتشار: ۲۰۲۰

   این مقاله به عنوان مقاله بیس جهت پژوهش های دیگر میتواند مورد استفاده قرار بگیرد.

   فهرست:

   معرفی
   بررسی ادبیات
   روش شناسی
   یافته ها و مفاهیم
   نتیجه
   منابع

   چکیده:

   چکیده هدف – هدف مطالعه توضیح رابطه بین حسابداری و مالی از طریق اندازه‌گیری تاثیر مدیریت سرمایه کاری منطقی بر سودآوری است .
   طراحی / روش‌شناسی / رویکرد – روش مصاحبه نیمه ساختاریافته با شانزده مدیر مالی .
   یافته‌ها – یافته‌ها نشان دادند که رابطه بین حسابداری و امور مالی مکمل است ، چرا که از طریق مهارت‌ها و اطلاعات حیاتی ، مانند ارزیابی پروژه ، مدیریت منابع مالی شرکت و مدیریت سرمایه کار پشتیبانی می‌کند . این مهارت‌ها ، حسابدار را به مرحله مدیریت مالی سوق می‌دهد . سرمایه‌گذاری سرمایه و سیاست‌های تامین مالی بیش‌ترین تاثیر را بر سودآوری دارند . این سیاست‌ها مربوط به نظریه ریسک و بازگشت هستند؛ چرا که سیاست محافظه‌کاری هر دو ریسک و بازده را کاهش می‌دهد و برخورد مهاجم تاثیر منفی خواهد داشت .
   ابتکار / ارزش – به حسابداران توصیه می‌کند که در مرحله حرفه‌ای باشند و سودآوری شرکت را افزایش داده و اطلاعات و مهارت‌های مالی و مالی را بدست آورند .
   کلمات کلیدی : حسابداری ، امور مالی ، سرمایه کار ، قابلیت سودآوری ، مقاله تحقیقاتی نوع مقاله

   مقدمه
   علی‌رغم همبستگی قوی بین حسابداری و امور مالی , هر یک از آن‌ها بر مدیریت عملیات در جهت متفاوت تاثیر می‌گذارد ( مختصر و Peasnell , 2013 ) . این پیوند برخی افراد را هدایت می‌کند که تجربه ندارند و دانش مرتبط ندارند , تا این دو عبارت را گیج کرده و برخی از وظایف مربوط به کار نامربوط را برای حسابداران ایجاد کنند ( Droms و رایت , ۲۰۱۰ ) . کلی ری و کویین ( ۲۰۱۶ ) به این موضوع اشاره کردند که حسابداری جز اصلی عملیات تامین مالی است , زیرا امور مالی اصطلاحی است که شامل اطلاعات حسابداری است .
   بنابراین , اطلاعات ارائه‌شده توسط حسابداران عامل اصلی تصمیم‌گیری مدیران در کل و مدیران مالی به طور خاص است . با این حال , در این زمینه , Fields ( 2016 ) اضافه کرد که تامین مالی , موضوعات بیشتری را در مقایسه با فقط حسابداری , در بر می‌گیرد . این کتاب شامل آمار , اقتصاد , ریاضیات و هر موضوعی است که برای تامین مالی مورد نیاز است .
   هدف اصلی شرکت , به طور مشترک , رسیدن به the سود است .
   این شرکت قصد دارد حداکثر سود را به دست آورد و این کار را می‌توان با ضرب کردن حجم تولید یا عملیات انجام داد . یکی از بخش‌های اصلی تولید , تجارت و تامین خدمات , سرمایه کاری است . بنابراین , شرکت‌ها نقدینگی برای سرمایه کاری را تامین می‌کنند تا به تداوم کسب‌وکار دست یابند .

   دانلود فایل

 

FileHub ID : Looks File234215

نویسنده پست: مدیرفایل هاب

FileHub search engine

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

موبایلتو شارژ کن