لودر سایت
  • دانلود مقاله ISI اهرم و عملکرد شرکت: شواهد جدید در مورد نقش احساسات اقتصادی با استفاده از اطلاعات حس

   دانلود-مقاله-isi-اهرم-و-عملکرد-شرکت-شواهد-جدید-در-مورد-نقش-احساسات-اقتصادی-با-استفاده-از-اطلاعات-حسدانلود مقاله ISI اهرم و عملکرد شرکت: شواهد جدید در مورد نقش احساسات اقتصادی با استفاده از اطلاعات حسابداری

   مقاله اهرم و عملکرد شرکت: شواهد جدید در مورد نقش احساسات اقتصادی با استفاده از اطلاعات حسابداری به زبان انگلیسی و یک مقاله علمی پژوهشی می باشد که در مجلات معتبر علمی خارجی به چاپ رسیده است و پژوهشگران و دانشجویان می توانند به عنوان یک منبع معتبر از آن استفاده نمایند. این مقاله مربوط به سال ۲۰۲۰ می باشد و یک مقاله جدید و به روز است.

   زبان مقاله: انگلیسی

   فرمت فایل: PDF

   تعداد صفحه: ۱۲ صفحه

   سال انتشار: ۲۰۲۰

   این مقاله به عنوان مقاله بیس جهت پژوهش های دیگر میتواند مورد استفاده قرار بگیرد.

   فهرست:

   معرفی
   بررسی ادبیات
   روش شناسی
   یافته ها و مفاهیم
   نتیجه
   منابع

   خلاصه

   هدف – هدف این مقاله دو جنبه است. اول، برای بررسی نقش انتظارات در شکل دادن به رفتار عوامل “در یک چارچوب زمانی طولانی که شامل یک رکود شدید طولانی مدت فعالیت اقتصادی است. بنابراین، نویسندگان اجازه می دهند تا تاثیر غیرمستقیم انتظارات در سطح اقتصاد را از طریق همزیستی آنها با شرکت ها ایجاد کنند.” عوامل ورق . دوم این که آیا رفتار شرکت های فهرست شده در مورد بدهی از تئوری دستور نوک زدن پیروی می کند یا خیر، آزمایش می شود.

   طراحی / روش شناسی / رویکرد – نویسندگان از روش داده های تابلویی در برآورد مدل های ساختار مالی استفاده می کنند زیرا ناهمگونی غیرقابل مشاهده یک عامل تعیین کننده مهم برای اهرم هدف است. برای بررسی رابطه بین اهرم و عملکرد از یک روش تخمین اثرات ثابت، با رهگیری های قوی که در شرکت ها مجاز بود متفاوت باشد، استفاده شد.

   یافته ها – یافته ها شواهدی از الگوهای رفتار دستور نوک زدن و در نتیجه لزوم تامین مالی داخلی نسبت به بدهی خارجی را ارائه می دهد. نویسندگان همچنین مجموعه عوامل تعیین کننده را با بررسی تأثیر شرایط اقتصاد کلان بر تصمیم گیری بدهی شرکت ها گسترش دادند. برخلاف انتظارات نویسندگان , به نظر می رسد که باورهای کوتاه مدت عوامل اقتصادی نقش منفی در اهرم ایفا می کند .

   اصالت / ارزش – این مقاله به طرق مختلف به ادبیات کمک می کند. اول، به دنبال ادبیات رو به رشد پویایی وام، یافته ها بینش مفیدی را در مورد تصمیمات ساختار سرمایه شرکت در اقتصادی ارائه می دهند که در آن کسب و کارها تقریباً برای بیش از یک دهه از تامین مالی خارجی حذف شده بودند. دوم اینکه برای درک بهتر تصمیمات تامین مالی شرکتها، لازم است که چارچوب کلی اقتصادی که شرکتها و به ویژه شرکتهای فهرست شده در آن فعالیت می کنند، در نظر بگیریم.

   کلیدواژه ها اهرم , احساسات , اندازه , تئوری ترتیب نوک زدن , داده های تابلویی نوع مقاله مقاله پژوهشی

   ۱. مقدمه 

   تأثیر اهرم مالی بر تصمیم سرمایه گذاری یک شرکت موضوع مورد توجه دانشگاهیان بوده است.بیشتر مطالعات، از اواسط دهه ۱۹۶۰، تصمیمات واقعی شرکت را از عوامل مالی جدا کرده اند. فرضیات دقیق [۱] قضیه عدم ربط مودیلیانی و میلر (۱۹۵۸)، اهرم به ارزش شرکت بی ربط است.بنابراین، ساختار مالی شرکت بر ارزش بازار آن در دنیای بازارهای سرمایه کامل و کامل تأثیری نخواهد داشت. مطالعات بعدی مانند جنسن و مکلینگ (۱۹۷۶) فروپاشی قضیه مودیلیانی و میلر را در حضور اطلاعات نامتقارن بین سرمایه گذاران و هزینه های شرکت یا نمایندگی ناشی از اهداف متضاد مدیران و سهامداران نشان داد. مایرز و مجلوف (۱۹۸۴) با دستور نوک زدن یا تئوری سلسله مراتب مالی تامین مالی، بی طرفی ساختار مالی را در مقابل ارزش شرکت به چالش کشیدند. mpany بدیهی است که ادبیات ساختار سرمایه تایید می کند که اهرم و ارزش کلی شرکت به شدت با هم مرتبط هستند (مانند مایرز، ۱۹۷۷؛ فزاری و همکاران، ۱۹۸۸؛ وایتد، ۱۹۹۲؛ آیوازیان و همکاران، ۲۰۰۳؛ اوموتلو ۲۰۱۰؛ ایبهاگی). و Olokoyo، ۲۰۱۹؛ Vo 2019).

   تئوری استاندارد مالی شرکت ها چگونگی اتخاذ تصمیمات مالی را بررسی می کند. در واقع، بررسی ساختار سرمایه شرکت ها و وجود ساختار سرمایه بهینه از موضوعاتی است که در ادبیات مالی شرکت ها در حال انجام است. چندین نظریه از زمان کار اصلی مودیلیانی و میلر (۱۹۵۸، ۱۹۶۳) ایجاد شده است و توانسته است از مفروضات دقیق بازارهای سرمایه کامل منحرف شود. به طور خاص، دو نظریه اصلی ظهور کردند، یعنی نظریه مبادله و نظریه نوک زدن. اولی زمانی برقرار است که شرکت‌ها بر اساس مزایای مالیاتی بدهی نسبت بدهی بهینه را ایجاد می‌کنند، در حالی که برای دومی، شرکت‌ها یک انتخاب متوالی را به منابع تامین مالی ترجیح می‌دهند و وجوه خارجی (قرض گرفتن یا انتشار سهام) تا زمانی که منابع خود تمام نشود، جستجو نمی‌شوند.

   دانلود فایل

 

FileHub ID : Looks File234217

نویسنده پست: مدیرفایل هاب

FileHub search engine

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

موبایلتو شارژ کن