لودر سایت
  • دانلود مقاله تجسم تعاملی داده های بزرگ در زمینه حسابداری بررسی عملکرد فعلی و موانع بالقوه برای پذیرش

   دانلود-مقاله-تجسم-تعاملی-داده-های-بزرگ-در-زمینه-حسابداری-بررسی-عملکرد-فعلی-و-موانع-بالقوه-برای-پذیرشدانلود مقاله ISI تجسم تعاملی داده های بزرگ در زمینه حسابداری بررسی عملکرد فعلی و موانع بالقوه برای پذیرش

   مقاله حسابداری بازار سنتی به زبان انگلیسی و یک مقاله علمی پژوهشی می باشد که در مجلات معتبر علمی خارجی به چاپ رسیده است و پژوهشگران و دانشجویان می توانند به عنوان یک منبع معتبر از آن استفاده نمایند. این مقاله مربوط به سال ۲۰۲۰ می باشد و یک مقاله جدید و به روز است.

   زبان مقاله: انگلیسی

   فرمت فایل: PDF

   تعداد صفحه: ۲۹ صفحه

   سال انتشار: ۲۰۱۸

   این مقاله به عنوان مقاله بیس جهت پژوهش های دیگر میتواند مورد استفاده قرار بگیرد.

   فهرست:

   معرفی
   بررسی ادبیات
   روش شناسی
   یافته ها و مفاهیم
   نتیجه
   منابع

   چکیده

   هدف – کلان داده مقادیر بالا و اشکال جدیدی از داده های ساختاریافته , بدون ساختار و نیمه ساختار یافته را وارد حوزه حسابداری می کند و این نیازمند مدیریت داده ها و روش های گزارشگری جایگزین است . ایجاد بینش از این منابع داده جدید نیاز به اشکال مختلف و تعاملی تجسم در زمینه تجزیه و تحلیل بصری را برجسته می کند. با این وجود، شکاف قابل توجهی بین توصیه های پژوهشی و استفاده فعلی در عمل مشهود است. به منظور درک و غلبه بر این شکاف، تجزیه و تحلیل دقیق از وضعیت موجود و همچنین شناسایی موانع بالقوه برای پذیرش حیاتی است. هدف مقاله بررسی این موضوع است.

   طراحی / روش شناسی / رویکرد – نظرسنجی با ۱۴۵ حسابدار تجاری از شرکت های اتریشی از طیف گسترده ای از بخش های تجاری و تمام سطوح سلسله مراتبی انجام شده است. این نظرسنجی با هدف این مطالعه انجام شده است: شناسایی موانع، خوشه‌بندی شده به عنوان مرتبط با انسان و مرتبط با فناوری، و همچنین بررسی عملکرد فعلی با توجه به استفاده از تجسم تعاملی برای داده‌های بزرگ.

   یافته ها – کمبود دانش و تجربه در مورد انواع تجسم جدید و تکنیک های تعامل و تمرکز تنها بر مایکروسافت اکسل به عنوان ابزار تجسم را می توان به عنوان موانع اصلی شناسایی کرد، در حالی که استفاده از منابع داده های متعدد و پیاده سازی تدریجی ابزارهای نرم افزاری بیشتر تعیین کننده است. اولین محرک های فرزندخواندگی

   محدودیت ها / پیامدهای تحقیق – با توجه به جمع آوری داده ها با یک نظرسنجی استاندارد، امکان برخورد فردی با شرکت کنندگان وجود نداشت که می تواند منجر به تفسیر نادرست از پاسخ های داده شده شود. علاوه بر این، جامعه نمونه اتریشی است که ممکن است از نظر تعمیم نتایج به سایر میراث جغرافیایی یا فرهنگی مشکلاتی ایجاد کند.

   پیامدهای عملی – این مطالعه نشان می‌دهد که افراد آگاه و آشنا با تجسم‌های کلان داده تعاملی، سهولت درک شده بالا را نشان می‌دهند. بنابراین، ارائه آموزش های کافی و همچنین تجسم های کاربر محور و پشتیبانی فناوری برای افزایش بیشتر استفاده در حرفه حسابداری ضروری است.

   اصالت/ارزش – تحقیقات زیادی به معرفی اشکال بدیع تجسم های تعاملی اختصاص یافته است. با این حال، تمرکز کمی روی تأثیر این ابزارهای جدید برای داده های بزرگ از دیدگاه پزشکان و نیازهای آنها صورت گرفته است.

   کلیدواژه‌ها

   گزارش‌گری مالی، کلان داده، تجزیه و تحلیل بصری، تجسم تعاملی، تجسم داده‌های بزرگ

   نوع مقاله پژوهشی

   ۱. مقدمه

   در طول دهه گذشته، افزایش فوق‌العاده‌ای در مقدار داده‌های دیجیتال جمع‌آوری شده از منابع مختلف وجود داشته است. سیستم‌های پایگاه داده امکان جمع‌آوری انبوه داده‌ها را فراهم می‌کنند که می‌تواند برای تشخیص و پیش‌بینی مشکل استفاده شود، اما همچنین برای به دست آوردن درک کلی بیشتر از مدل‌های کسب‌وکار فعلی با شناسایی عوامل تأثیرگذار مهم (Goes, 2014؛ Mayer-Schönberger and Cukier, 2013) . در نتیجه، ما می‌توانیم علاقه‌مندی به استفاده از این مجموعه داده‌های بزرگ ساختاریافته و بدون ساختار را به منظور افزایش تصمیم‌گیری آگاهانه و تحلیلی مشاهده کنیم (چن و همکاران، ۲۰۱۲؛ سونگر و همکاران، ۲۰۰۴).

   این روند بر متخصصان حسابداری نیز تأثیر گذاشته است. مدیریت حجم زیادی از داده ها یک نیاز جدید نیست، زیرا در سطحی اساسی، این حرفه باید داده ها را برای اهداف مختلف تصمیم گیری خلاصه، ساختار و آماده کند (Janvrin and Weidenmier Watson, 2017). با این حال، مفهوم Big Data به طور فزاینده ای نه تنها به عنوان مدیریت داده با حجم بالا، بلکه در تنوع و سرعت بالا نیز درک می شود. زیرا نه تنها از داده های داخلی شرکت برای تجزیه و تحلیل (عمدتا داده های ساختاریافته) استفاده می شود، بلکه از منابع خارجی مانند وب سایت ها، متون، ویدیوها، اینترنت اشیا، RFID، حسگرها و سایر موارد/منابع (عمدتا داده های نیمه ساختاریافته و بدون ساختار) استفاده می شود. ) که برای ایجاد تصویر جامع تری لازم است (Janvrin and Weidenmier Watson, 2017). با این وجود، به محض اینکه یکی از معیارهای ذکر شده در بالا برآورده شد، از Big Data صحبت می کنیم.

   در این زمینه، رشته تجسم اطلاعات (InfoVis) توجه فزاینده ای را به خود جلب کرده است (دیلا و راشکه، ۲۰۱۵) زیرا هدف آن شناسایی و ایجاد تصاویر متمایز با تأکید بر وظایف خاص یا ویژگی های داده برای تسهیل درک و درک است (Lurie and Mason, 2007). تجسم به خودی خود به ویژه در این زمینه و به ویژه برای حسابداری مدیریت مفید است، زیرا هدف اطلاع رسانی به ذینفعان داخلی و خارجی در مورد گذشته، وضعیت فعلی و آینده شرکت است. با استفاده از تجسم، می توان روندها، همبستگی ها و بی نظمی ها را به روشی کارآمدتر و مؤثرتر بومی سازی کرد. این امر به ویژه در صورتی صادق است که مجموعه داده ها از نظر اندازه و پیچیدگی در حال افزایش باشند (Falschlunger و همکاران، ۲۰۱۶). برای انجام این کار، گزارش دهی به اشکال مختلف (به عنوان مثال داخلی و خارجی) در حسابداری و استفاده از سنت نهادینه شده است.

   دانلود فایل

 

FileHub ID : Looks File234223

نویسنده پست: مدیرفایل هاب

FileHub search engine

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

موبایلتو شارژ کن