لودر سایت
قالب های پاورپوینت جهت استفاده در جلسات دفاع رساله، پایان نامه،پروپوزال ، سمینار و

Warning: preg_match_all(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 15 in /home/filehubi/public_html/wp-content/plugins/mts-url-shortener-pro/public/class-url-shortener-public.php on line 485

Warning: preg_match_all(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 15 in /home/filehubi/public_html/wp-content/plugins/mts-url-shortener-pro/public/class-url-shortener-public.php on line 485

دانلود پاورپوینت فصل پانزدهم کتاب تئوری سازمان، ساختار و طرح سازمانی نوشته رابینز ترجمه الوانی و دانایی فرد با موضوع مدیریت تغییر سازمانی، در قالب pptx و در ۲۴ اسلاید، قابل ویرایش، شامل مدیریت تغییر سازمانی را چه معنا می کنیم، تغییر برنامه ریزی شده، مدلی برای مدیریت تغییر سازمانی، استراتژی های برنامه های ایجاد تغییر، استراتژی های ایجاد تغییر در سا

دانلود پاورپوینت فصل پانزدهم کتاب تئوری سازمان، ساختار و طرح سازمانی نوشته رابینز ترجمه الوانی و دانایی فرد با موضوع مدیریت تغییر سازمانی، در قالب pptx و در ۲۴ اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

مدیریت تغییر سازمانی را چه معنا می کنیم؟

تغییر برنامه ریزی شده

مدلی برای مدیریت تغییر سازمانی

استراتژی های برنامه های ایجاد تغییر

استراتژی های ایجاد تغییر در ساختار

استراتژی های ایجاد تغییر در فناوری

استراتژی های ایجاد تغییر در فرایندهای سازمانی

شش تاکتیک غلبه بر مقاومت کارکنان در برابر تغییر

توزیع قدرت

راهکارهای نحوه توزیع قدرت

هفت روش توزیع قدرت

قدرت فردی

قدرت مشارکتی

تفویض قدرت

پیش بینی تغییر از ابعاد ساختاری

ارتباط بین رسمیت و تغییر

ارتباط بین تمرکز و تغییر

دیدگاه قدرت- کنترل

قسمتی از متن:

تغییر برنامه ریزی شده:

هدف تغییر برنامه ریزی شده، بقا و تداوم فعالیت سازمان است. مادامی که سازمان ها با تغییر مواجهند، محصولات خدمات ارائه شده به وسیله آنها با گذشت زمان و طی کردن مراحل حیات خود، منسوخ می شوند؛ رقبا محصولات یا خدمات جدیدی عرضه می کنند؛ مقررات و خط مشی های مالیاتی دولت، سازمان را وادار به تغییر می کنند؛ منابع مهم عرضه مواد اولیه نایاب می شوند؛ نیروی کار که قبلاً عضو اتحادیه نبوده به عضویت اتحادیه در می آیند.

<<ادامه  جنگل استراتژی (كارآفرينی در قالب يک مكتب)

بنابراین سازمانها باید ساز و کارهای داخلی خود را برای تسهیل در تغییر برنامه ریزی شده، توسعه دهند. تلاش در جهت انجام تغییر برنامه ریزی شده، چیزی است که ما آن را مدیریت تغییر معنا می کنیم.

توضیحات:

کتاب تئوری سازمان، ساختار و طرح سازمانی نوشته استیفن رابینز ترجمه دکتر مهدی الوانی و دکتر حسن دانایی فرد، از جمله منابع مهم درسی رشته های مجموعه مدیریت در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می باشد. این فایل شامل پاورپوینت فصل پانزدهم این کتاب با موضوع ” مدیریت تغییر سازمانی ” می باشد که در حجم ۲۴ اسلاید همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.

 

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل

 

FileHub ID : Sellu-290690


فروشگاه ساز فایل و همکاری در فروش سل یو

لینک کوتاه این مطلب: https://filehub.ir/CveHC

نویسنده پست:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن