لودر سایت
  • تکنیک های فرزند پروری دارای ۸۴ صفحه با فرمت پی دی اف تهیه شده است
  • تکنیک های فرزند پروری

   تکنیک های فرزند پروری دارای ۸۴ صفحه با فرمت پی دی اف تهیه شده است.

   فهرستمطالب:


   مقدمه

   فصل اول:

   فرزندپروری مانند یک بازی

   فصل دوم :

   شناخت بازیکنان: فرزند

   شناخت بازیکنان: والدین

   فصل سوم:

   قوانین بازی فرزندپروری

   قانون اول، قانون امنیت

   قانون دوم، قانون آگاهی

   قانون سوم، قانون استقلال

   قانون چهارم، قانون رفتار انسانی

   فصل چهارم: تاکتیک تشویق

   فصل پنجم:

   تاکتیک پیشگیری از تنبیه

   فصل ششم:

   تاکتیک تنبیه

   تکنیک محرومیت موقت

   فصل هفتم:

   تاکتیک احساس

   فصل هشتم:

   تاکتیک استقلال

   فصل نهم:

   تاکتیک آگاهی

   فصل دهم:

   خطاها در فرزندپروری

   فصل یازدهم:

   تکنیکها در بازی فرزندپروری

   قسمتی از متن :


   قبل از شروع باید به چندسوال جواب بدم. سوالهایی که ممکنه بخواهین قبل از شروع مطالعه کتاب جواب اونها رو بدونین. سوال اول : اینجا چی رو آموزش میدیم؟ جواب: این کتاب برای آموزش نحوه پرورش شخصیت سالم در فرزندان ماست، پس تاکید اصلی من روی نحوه ساختن شخصیتسالمه. تاکید روی تربیت خوب فرزندمونه. تا خوب رشد کنه، سالم زندگی کنهو بیمارنشه.

   سوال دوم: اگه فرزند من مشک روانی خاصی داشته باشه، این کتاب به من کمک میکظه مشک ح بشه؟ جواب: خیلی از مشکلات رفتاری کودکان از مشکلات کلی زندگی زناشویی پدر و مادرشون نشات میگیره. اگه فرزند شهما دچهار مشکلات روانی، افسردگی و مواردی از این قبیله، حتما با یک متخصص مشورت کنین. این کتاب برای درمان بیماریهای روانی کودکان تهیهنشده . برای پیشگیری از بروز اونهاست.

   سوال سوم: بچه من بیماری خاصی نداره، اما مثلا لجبازی میکنه یا درس نمیخونه. آیا این کتاب به منکمک میکنه این مشکلاتش رو کنترل کنم؟ جواب: بله. در خیلی از موارد، مشکلات رفتاری کودکان مربوط به رفتار نامناسب ما پدر و مادرهاس. مثلا اگه بچه لجبازی میکنه، شاید به خاطر اینه که لجش رو در میآریم. اگه درس نمیخونه، شاید به خاطر ایظه که نمیدونیم چطور بهدرس خونه تشویقش کنیم چطور مسئولیت درس خوندن رو برعهده خودش بذاریم که به خاطر خودش درس بخونه نه به خاطر ما. اگه اینطور باشه، این کتاب میتونهخیلی به شما کمک کنه.

   سوالچهارم: همسرم به این چیزها عقیده نداره. اگه اون همکاری نکنه، فایدهای داره من ایظها رو یاد بگیرم؟ پاسخ: اگه همسرتون این کتاب رو مطالعه نمیکنه و نمیخواد تکنیکهای فرزندپروری رو یاد بگیره، بهش حق بدین. او هظوز به این تکنیکها … و تاثیر این کتاب اعتماد نداره. اما شما تکنیکها رو به تنهایی اجرا کنین. نتیجه خواهید گرفت. باور کنین، تازه از این مهمتر

   سوال پنجم: بعضی وقتها حس میکنم همسرم بچه شده، مث بچه ها لجبازی میکنه و مث بچه هایی که درس نمیخونن، به وظیفه اش عملنمیکنه. آیا این کتاب برای آدم بزرگایی که بچه میشن هم کاربرد داره؟ پاسخ: بله، تاثیر داره. این تکنیکها برای فرزندپروریه، حتی وقتی همسرتون، پدر و مادرتون، همکارتون و هر فرد دیگهای بچه میشه. همهما کودکی در درون داریم که میتونیم این تکنیکها رو در موردش بکار ببریم. میپرسین چطور؟ صبور باشین. توضیح میدم.

  • سایز : ۷۵۰ کیلو بایت
  • فرمت : pdf
  • تعداد صفحات : ۸۴
 • برای مشاهده تصویر این فایل اینجا کلیک کنید.

FileHub ID : SID33380

لینک کوتاه این مطلب: https://filehub.ir/n0Hwb
<<ادامه  سیر و سیاحت عجیب

نویسنده پست:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن