لودر سایت
  • تحقیق سوء ظن دارای ۱۷ صفحه با فرمت پی دی اف تهیه شده است
  • تحقیق سوء ظن

   تحقیق سوء ظن دارای ۱۷ صفحه با فرمت پی دی اف تهیه شده است.

   فهرستمطالب:


   سوءظن

   شک

   دو نوع سوءظن واختلال

   مسائل ناموسی واقتصادی

   بوجود آمدنسوءظن

   ۱۱ویژگی های ارثی

   ریشه های بدگمانی

   عوامل پیدایش سوءظن بین زن و شوهر

   چهل راهکارهایسوءظن

   روان درمانی راه حل غلبه بر شکاک

   قسمتی از متن :


   شک:باعث بدگمانی و تبدیل به بدبینی .تردید .دودلی فرض،زعم، گمان:تخمین،تصور ظن:متهم کردن. شک و سوء ظن بدون سند ومدرک وسواس فکری است درصد قتلهای اتفاق افتاده در کل ۲۰ طبق بررسیهای انجام شده کشور ناموسی وجنسی است. قرار دارد »ظن« -نقطه میانی سوءظن و حسن ظن، یا برداشت طبیعی از واقعیت ها و تعلق به افراد سالم »گمان«است .این قبیل افراد نه خیلی حسن ظن دارند که با یک چراغ سبز به همه اعتماد کنند و نه خیلی بدبین و شکاک هستند .این سالم و طبیعی دارند.

   دو نوع سوءظن واختلال. اختلالات هذیانی؛ اختلالات هذیانی علامتی از یک بیماری است ۱) که در آن فرد یک هذیان سازمان یافته دارد و نسبت به دیگران یا افراد نزدیک، بدبین و شکاک است، مبنی بر این که دیگران می خواهند به وی آزار برسانند یا علیه وی توطئه بچینند و خیانت کنند.(مردی که پس از ۳۹سال زندگی با ۳فرزنداز همسرش جدا شد )

   ۲) اختلال اسکیزوفرنی پارانوئی؛ در این نوع بیماری فرد دچاراختلالات تفکر است و هذیان مشخصه این بیماری به شمار می رود .این افراد نیز نسبت به اطرافیانشان سوءظن دارند، مانند این که دائم فکر می کنند در غذایشان سم ریخته اند و قصد کشتن شان را دارند .برخی مواقع مصرف مواد مخدر از نوع آمفتامین ها بدبینی در فرد ایجاد می کند .این دسته از افراد »مانند شیشه« حتی نسبت به همسر و فرزندان خود شکاک و بدبین هستند (مردی که به همسر ومادرش می گفت شما همدست شده اید مرا به قتل برسانید)

  • سایز : ۲.۰۵۶ مگا بایت
  • فرمت : pdf
  • تعداد صفحات : ۱۷
 • برای مشاهده تصویر این فایل اینجا کلیک کنید.

FileHub ID : SID33378

لینک کوتاه این مطلب: https://filehub.ir/a6G0X
<<ادامه  پایان نامه بررسی رابطه بین سبک های دلبستگی و انگیزه پیشرفت

نویسنده پست:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن