مقاله ISI چاپ شده در مجله دانشگاه INNOVACIENCIA کلمبیا  Najafi M Khah D E Asadi Yeganeh M R The Factors Affecting the Location of Medical Centers in Tehran City Case Study District 1 of Teherán Municipality Tehran Iran Innovaciencia 2019 7 (2) 115 DOI httpdxdoiorg10156492346075X767

دانلود فایل پاورپوینت بررسی معماری اکولوژیک روستای میمند و روستای کندوان

۰۴ اسفند ۱۳۹۹ 0 By

دانلود فایل پاورپوینت بررسی معماری اکولوژیک روستای میمند و روستای کندواندانلود فایل پاورپوینت بررسی معماری اکولوژیک روستای میمند و روستای کندواندانلود فایل پاورپوینت بررسی معماری اکولوژیک روستای میمند و روستای کندوان

دانلود فایل پاورپوینت بررسی معماری اکولوژیک روستای میمند و روستای کندوان

قسممتی از متن……………

نمی دانم ایا شما نام کندوان روستای صخره ای ایران را شنیده اید ؟! دهکده سحرامیز که فاصله آن تا تبریز ۶۲ کیلومتر است. در این به بررسی معماری همساز با اقلیم در این روستا می پردازیم تا بتوانیم عوامل تاثیر گذار اقلیمی که به طراحی مسکن این روستا و کران های موجود درآن دخیل بوده اند شناسایی نماییم، برای آشنایی بیشتر از روستای کندوان بازدید و با اهالی آن صحبت نموده ایم و همچنین از منابع مختلف استفاده کرده ایم و عوامل کالبدی محیط زیست انسان روابط آن با اقلیم وآسایش مردم مورد بررسی قرار داده ایم.

این دهکده مثال زنده ای است از یک نوع تلفیق و ترکیب فرم ها و تناسبات بدیع که از قرن ها پیش، انسان زندگی خود را به بهترین وجهی با آن منطبق کرده است.

در این محیط عوامل کالبدی محیط زیست انسان از بین عوامل کاملاً طبیعی انتخاب شده است و تلفیق عجیبی بین کالبد مسکونی ورفتار انسان به عمل آمده ودر واقع این هر دو در هم تاثیر گذاشته اند به این معنی که انسان طبیعت را مهار و در آن رسوخ کرده و از سوی دیگر، طبیعت رفتار او را تحت تاثیر خود قرار داده است و تکامل این ترکیب در دگرگونی هر دو موثر بوده است.

<<ادامه  پاورپوینت تبارشناسی توسعه و پیشرفت (در اندیشه غرب)

 

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل

 

FileHub ID : Sellu-279653


فروشگاه ساز فایل و همکاری در فروش سل یو

لینک کوتاه این مطلب: https://filehub.ir/84bxz