دانلود فایل پاورپوینت کاربرد  جغرافیای طبیعی در برنامه ریزی شهری وروستایی رشته جغرافیا

دانلود فایل پاورپوینت امنیت و لینوکس

۰۴ اسفند ۱۳۹۹ 0 By

دانلود فایل پاورپوینت امنیت و لینوکسدانلود فایل پاورپوینت امنیت و لینوکسدانلود فایل پاورپوینت امنیت و لینوکسدانلود فایل پاورپوینت امنیت و لینوکس

دانلود فایل پاورپوینت امنیت و لینوکس

قسمتی از متن………………

امنیت و لینوکس
مقدمه
هدف این مرجع سریع، فراهم آوردن زمینه‌هایی برای بهبود امنیت سیستم شما می‌باشد. اطلاعات بیشتر در مورد اطلاعات امنیتی، افزایش آگاهی و روشهایی که بتوان امنیت سیستم را بهتر نمود، از جمله مواردی است که در این مستند به آن پرداخته شده است. لازم به ذکر است که این مقاله، جایگزینی برای مستندات انبوهی که در زمینه امنیت لینوکس وجود دارد، نخواهد بود.
در دنیای همواره در تغییر ارتباطات، اتصالات اینترنتی کم‌هزینه و تولید پرسرعت نرم‌افزار، مقوله امنیت بیش از پیش، اهمیت پیدا نموده است و در حال حاضر، یکی از نیازهای اساسی است، زیرا محاسبات عمومی، ذاتاً از امنیت بالایی برخوردار نیستند. هنگامی‌که داده‌های شما در اینترنت از نقطه A به نقطه B، می‌رود، در بین راه ممکن است از چندین نقطه دیگر عبور کند که این عمل به دیگر کاربران امکان قطع کردن مسیر و حتی تغییر داده‌های شما می‌دهد. حتی کاربران دیگری نیز ممکن است از روی بدخواهی و عناد، داده‌های سیستمتان را علیرغم میل شما، بدون اطلاعتان، تغییر دهند. همچنین دسترسی بدون اجازه به سیستم شما، ممکن است توسط مهاجمان، که آنها را با نام ‘cracker’-ها می‌شناسیم، صورت گیرد. این افراد با استفاده از اطلاعات بعدی، جعل هویت نموده، اطلاعات شما را دزدیده و حتی ممکن است به شما امکان دسترسی به اطلاعات سیستم خودتان را ندهند.
سیستم خود را، با نصب نگارشهای فعلی هر نرم‌افزار، به روز نگه دارید و همه اعلانهای امنیتی را جدی بگیرید. اگر بیشتر از یک نفر به سیستم/یا سیستم‌های شما وارد شود، باید یک “خط مشی امنیتی” برای تعیین سطح امنیتی سیستم و میزان رسیدگی و نظارت روی آن، مد نظر داشته باشید.

<<ادامه  پاورپوینت اینکوترمز 2000

 

برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل

 

FileHub ID : Sellu-279659


فروشگاه ساز فایل و همکاری در فروش سل یو

لینک کوتاه این مطلب: https://filehub.ir/xGQc5