• مقدمه اهمیت طراحی باید به طراحی به لحاظ زیر بنایی بودنش خیلی اهمیت داد قبل از هر هنری بایستی پیش زمینه ای در مورد طراحی باید داشته باشیم اگه ما به تاریخچه طراحی یک نگاه بیندازیم متوجه میشیم که اکثر وسایل و ابزارها برای به وجود آمدنشان به طراحی نیاز داشتن به این معنی که هر وسیله جدیدی که ساخته میشه قبل از ساختش باید طراحی بشه
  • مقدمه
   اهمیت طراحی :
   باید به طراحی به لحاظ زیر بنایی بودنش خیلی اهمیت داد . قبل از هر هنری بایستی پیش زمینه ای در مورد طراحی باید داشته باشیم .
   اگه ما به تاریخچه طراحی یک نگاه بیندازیم متوجه میشیم که اکثر وسایل و ابزارها برای به وجود آمدنشان به طراحی نیاز داشتن . به این معنی که هر وسیله جدیدی که ساخته میشه قبل از ساختش باید طراحی بشه .
   بسیاری از محققان بر این عقیده اند که انسان اولیه برای برقراری ارتباط از طراحی استفاده می کرد . که نمونه هایی از این آثار در غار آلتامیرا (اسپانیا ) و غار لاسکو (فرانسه ) پیدا شده که قدمت آنها به ۱۰ الی ۱۵ هزار سال قبل از میلاد مسیح می رسه .
   نتیجه اینکه قبل از زبان ،طراحیهای انسان اولیه بوده که به نوشته ها و خطوط امروزی تبدیل شدن . و این ثابت میکنه که نوشته نوعی طراحی هست .
   امروزه صنعت و طراحی بدون چون و چرا نیازمند هم هستند . لوگو و آرم های تجاری شرکت ها یکی از مهمترین عوامل شناخت آنان و همچنین عاملی موثر در تبلیغات هر چه درست تر و شکیل تر محصولات ویا نام و آوازه ی شرکت است .
   از این رو هر شرکتی در هر زمینه ای مایل به طراحی لوگو و آرمی زیبا برای خود است . وب سایتهای گوناگون اینترنتی نز امروز از این قاعده مستثنا نیستند و داشتن لوگویی زیبا به آنان ارج و احترامی دو چندان میدهد .
   حال چگونه میتوان بدون داشتن تجربه ی بسیار در طراحی و امور گرافیکی اقدام به ساخت لوگویی زیبا و مورد پسند کنیم .

  • سایز : ۲۱۴ کیلو بایت
  • فرمت : docx
  • تعداد صفحات : ۶۴
 • برای مشاهده تصویر این فایل اینجا کلیک کنید.

FileHub ID : SID1243

برای ثبت امتیاز کلیک کنید
[کلی: میانگین: ]
لینک کوتاه این مطلب: https://filehub.ir/equ3g
<<ادامه  دانلود پاورپوینت مکان و فضا در معماری

مدیرفایل هاب

FileHub search engine

۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

موبایلتو شارژ کن